05:
24
AM
شنبه
05:24 |
26 خرداد ماه 1403
15 Jun, 2024

تقویم آنلاین: تاریخ، ساعت و روز هفته

بخش تقویم سایت روز به شما امکان می‌دهد تا تاریخ، ساعت و روز هفته را به صورت آنلاین و در هر لحظه مشاهده کنید. این سایت با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، اطلاعات دقیق و به روز را در اختیار شما قرار می‌دهد.

لحظ تحویل سال 1404

لحظه تحویل سال 1404 مصادف با ساعت 12 و 31 دقیقه ظهر، روز پنج شنبه 30 اسفند 1403 است.

تاریخ آنلاین

اگر برای شما سوال شده که «امروز چندمه؟» یا «امروز چندشنبه است؟» با استفاده از سایت روز، شما می‌توانید تاریخ کنونی را به صورت شمسی یا میلادی مشاهده کنید. این امکان به شما کمک می‌کند تا با تاریخ امروز در هر نقطه از کشور آشنا شوید.

ساعت آنلاین

اگر میخواهید بدانید «ساعت چنده؟» در سایت روز میتوانید ساعت کنونی را به صورت 12 ساعته یا 24 ساعته مشاهده کنید. با استفاده از این امکان، شما می‌توانید زمان را به صورت دقیق و به روز مشاهده کنید.

روز هفته آنلاین

با استفاده از سایت روز، شما می‌توانید مفهمید امروز چند شنبه است. این امکان به شما کمک می‌کند تا روز کنونی هفته را متوجه شوید.

تاریخ شمسی یا جلالی

با استفاده از سایت روز، شما می‌توانید تاریخ کنونی شمسی را مشاهده کنید. تاریخ شمسی نیز مانند تاریخ میلادی بر اساس سال، ماه و روز تشکیل شده است. این امکان به شما کمک می‌کند تا با تاریخ کنونی شمسی در هر نقطه از دنیا آشنا شوید.

تاریخ میلادی

تقویم سایت روز به شما این امکان را می‌دهد تا تاریخ کنونی میلادی را مشاهده کنید. تاریخ میلادی بر اساس سال، ماه و روز تشکیل شده است. با استفاده از این سایت، شما می‌توانید تاریخ کنونی میلادی را در هر نقطه از دنیا مشاهده کنید.